Fittingdag Mizuno | vrijdag 3 juli

“Nothing feels like a Mizuno.” Een uitspraak die al jarenlang wordt gedaan door golfers over de hele wereld. Maar geldt dat ook voor jou? Tijdens onze Mizuno Fitting Day op vrijdag 3 juli krijg je de kans om dat zelf te ervaren.

Voor de echte liefhebber biedt Mizuno de prestigieuze Mizuno Pro-lijn. Pure prestaties, verfijnd gevoel en een uitstraling waar iedere golfer enthousiast van wordt. De nieuwe Mizuno Pro M-15 combineert dat klassieke Mizuno-DNA met verrassend veel speelbaarheid en toegankelijkheid.

Ben je op zoek naar meer vergevingsgezindheid zonder concessies te doen aan uitstraling en gevoel? Dan is de JPX-serie absoluut het proberen waard. Mizuno heeft alles uit de kast gehaald om een ijzer te ontwikkelen dat maximale prestaties combineert met uitzonderlijke vergevingsgezindheid.

En er is meer…

Mizuno is helemaal terug op de drivermarkt met de revolutionaire JPX One Driver. Deze driver heeft inmiddels zijn weg gevonden naar de tassen van diverse tourspelers en bewijst dat Mizuno opnieuw een serieuze speler is in deze categorie. Benieuwd wat deze driver voor jouw afstand en nauwkeurigheid kan betekenen? Dit is hét moment om het te ontdekken.

📅 Datum: vrijdag 3 juli 2026
📍 Locatie: Golfschool De Hooge Rotterdamsche
🕐 Tijd: 11:00 uur tot 16:00 uur

Maak nu hier een afspraak en ervaar het zelf.